main_img

Керамічні блоки Leier

Австрійська компанія Leier Baustoffe з 2000 року пропонує високоякісний керамічний блок Leier, вироблений з використанням передових технологій. Процес виробництва керамічного блоку Leier унікальний, в результаті виходить продукція, яка характеризуються більш високим рівнем теплоізоляції, звукоізоляції, морозостійкості і вогнестійкості. Споживачі вже оцінили якість керамічних блоків Leiertherm. Це ідеальне поєднання традицій та інновацій.

Сьогодні керамічні блоки Leier випускають в багатьох країнах Європи, але наша компанія пропонує Leiertherm, вироблений на заводі в Словаччині, під найсуворішим контролем австрійського концерну. Leiertherm легко справляється з будівельно-архітектурними завданнями будь-якої складності. Це − якість і надійність, перевірені роками.

Керамічні блоки Leier використовуються для зведення внутрішніх і зовнішніх стін будівель. Їх використання забезпечує низьку собівартість будівництва, що проявляється в економії матеріалів, робочої сили і часу, а також низьку вартість експлуатації будинку – відмінні показники енергозбереження. При використанні блоків товщиною 38 см або 45 см немає необхідності в додатковому утепленні стіни, що теж істотно знижує витрати на будівництво.