Фірма LEIER

michaellier

У 1965 р. засновник фірми п. Міхаель Лейер започатковує власний бізнес у м. Горітшон (федеральна земля Бургенланд, Австрія), відкривши тут разом із дружиною супермаркет SPAR. У 1970 р. тут починається зведення першого бетонного заводу, а вже у 1980 р. наступного заводу у м. Фрауенкірхен. Виготовлення будівельних матеріалів саме і стало основою бізнесу п. Міхаеля Лейера.

Упродовж 1980-2006 рр. справа п. Лейера поширюється на міжнародний ринок, відкривається ряд заводів у Австрії, Словаччині, Польщі, Угорщині, Хорватії та Румунії. Як зростала довіра клієнтів та їх потреби, так і збільшувався асортимент продукції фірми LEIER – виробництво керамічних блоків, будівельних сумішей, димохідних систем, цементно-піщаної черепиці та багато іншого.

З 1990 року починає також свою роботу також сектор з продажу автомобілів в Угорщині.

Сьогодні генеральний директор Міхаель Лейер керує разом зі своєю сім'єю і топ-менеджерами майже 40 заводами і офісами в семи країнах Європи - Австрії, Угорщині, Польщі, Словаччині, Румунії, Хорватії та в Україні, де число працівників сягає понад 2000 осіб.

Приємно відзначити, що наступним кроком у 2015 р. на шляху до розширення холдингу стало заснування ТОВ «ЛЕЙЕР Україна» у м. Ужгород.

«Відважним належить світ» – так звучить кредо фірми LEIER, коли мова йде про міжнародну «експансію». Там, де одні вбачають труднощі та ризики, фірма LEIER зуміла розпізнати шанси та можливості.

sklad1

sklad2