Керамічні перемички MDA

Керамічні перемички MDA

Попередньо натягнуті перемички шириною 12 см і висотою 6,5 см мають керамічне покриття. Призначені для покриття простору над вікнами і дверями без теплових мостів. Для монтажу перемичок МДА не потрібно додаткові підйомні технології, що значно пришвидшує установлення. Простір над встановленими перемичками можна замурувати або залити бетоном.

Керамічні перемички MDE

Керамічні перемички MDE

У перемичках типу MDE наявний керамічний шар. Висота такої перемички відповідає висоті цегли  23,8 см, що забезпечує швидкість і легкість монтажу. Ширина перемички - 8 см.

Керамічні перемички MDVA

Керамічні перемички MDVA

Попередньо натягнуті перемички мають керамічний шар шириною 9 см і висотою 6,5 см. Перемички такого типу використовуються для закриття отворів у перегородках. Перемички типу MDVA є дуже легкими і при необхідності їх можна зменшити до потрібного розміру безпосередньо на будівництві. Простір над умонтованими перемичками може бути замурований або залитий бетоном.

Керамічні перемички STRONG

Керамічні перемички STRONG

Попередньо натягнуті перемички такого типу шириною 11,5 см і висотою 7,1 см з керамічним покриттям призначені для перекриття віконних та дверних отворів. Для монтажу керамічних перемичок STRONG нема потреби у додатковій  підйомній техніці, що значно пришвидшує процес монтажу. Простір над вмонтованими перемичками може бути замурований або залитий бетоном.